Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Facebook video nasıl indirebilirim ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
111 gösterim
21 Ağustos 2017 Sosyal Medya kategorisinde Aydın sordu
Facebook'tan video indirmek istiyorum. İşime yarayacak bir tane video var fakat ne yaptıysam yapayım bir türlü indiremedim. Kaydet diye bir şey çıkıyor fakat kaydettiğimde de Facebook kaydedilenlere kaydediyor. Benim direk olarak indirip galerimde saklamam gereken bir video da lütfen acil yardım edermisiniz ?

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
21 Ağustos 2017 efsungokmen (55,190 puan) cevapladı

Merhaba öncelikle Facebook sosyal medya platformundan video indirmek istiyorsanız öncelikle indirme yöntemini seçmeniz olacaktır. Şuanda ios platformu için bir araştırma yapmadığımdan dolayı sizi bu konuda bilgilendiremem fakat android yada bilgisayarınız için indirmek istiyor iseniz bu işlem basit. Android cihazınızda hem bazı programlar sayesinde hemde internet tarayıcınız sayesinde Facebook video indirmek basittir. Sizlere yazmış olduğumuz iki yazı ile bilgilendirmek isteriz.

1) Facebook Videoları Nasıl İndirilir ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
21 Ağustos 2017 scripard cevapladı
Basitçe videonun olduğu sayfaya git, adres kısmında ki www.facebok.com/blablaaaaaaa gibi olan adresin www kısmını sil ve m koy örneğin adres şu şekilde görünecek m.facebok..... sonra videounun üzerine sağ tıkla ve video olarak kaydet  seçeneği seç hepsi bu kadar kolay gelsin.

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...