Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Reddit Nedir ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
27 gösterim
8 Şubat Sosyal Medya kategorisinde Sercan sordu
Reddit nedir ? Bir arkadaşım sürekli öyle bir şeyler söylüyordu da bende rezil olmamak için sesimi çıkarmadım. Bilgisayar ile ilgili bir terim ama siz zahmet açıklar mısınız ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Şubat efsungokmen (54,890 puan) cevapladı
Reddit 2005 yılında kurulmuş bir internet sitesidir. Bir sosyal imleme sitesi olarakta adlandırılabilir aslında. Reddit 'e kayıt olan kullanıcıların beğendikleri yazıları, içerikleri alıntılayarak paylaşabilecekleri bir platform olduğu da söylenebilir aslında.

İnternet sitesinin dilinin İngilizce olması ise tüm dünyada bir çok webmaster 'ın kullanmış olduğu bir internet sitesi haline gelmiştir. Hem bu sayede kendi bünyesinde büyükçe bir arşiv oluşturmuştur.

Reddit 'i ise bu kadar mükemmel yapan şey tıpkı bir Wikipedia gibi oluşu ve aylık yüz milyonları bulan ziyaretçi trafiği elde etmesidir. Bu yüz milyonlara ise her gün biraz daha fazla ziyaretçi sayısı eklenmesi Reddit platformunu popüler yapar.

271 soru

294 cevap

44 yorum

412 üye

...