Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

BlueStacks Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
737 gösterim
28 Ağustos 2017 Yazılım kategorisinde Yusuf sordu
Bilgisayarımda andoid uygulamalar çalıştırmak için BlueStacks programını kullanıyorum. Fakat BlueStacks programını başlatmaya çalıştığımda yükleniyor ekranı geliyor ve sonrasında açılacak gibi oluyor fakat yinede açılmayıp siyah ekranda kalıyor. Ne zamandır BlueStacks programını kullanamıyorum yardım eder misiniz ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
28 Ağustos 2017 efsungokmen (55,190 puan) cevapladı
 
En İyi Cevap

BlueStacks programında eğer siyah ekran hatası almaya başladıysanız bu sizin BlueStacks dosyalarınızın bozulduğuna işaret edebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında ilk yapılması gereken programı bilgisayarınızdan kaldırıp ve arta kalan tüm dosyalarını temizlemek olacaktır.

Eğer arta kalan dosyalarıyla beraberinde BlueStacks programını kaldırmak istiyorsanız indirme sitemiz üzerinden Your Unnistaller programını programın isminin üzerine tıklayarak indirebilirsiniz. Bu program sayesinde her hangi bir kaldırdığınız program sayesinde arta kalan dosyalarını otomatik olarak silecektir.

Daha sonrasında BlueStacks programını yeniden kurmadan önce ekran kartınızın ve bilgisayarınızın diğer donanımlarının güncel olduğundan emin olunuz. Donanımlarınızı güncellemek için ise Driver Booster programın üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Bilgisayarımızda ki donanımlarını da güncelleme işleminden sonrasında ise yapmamız gereken tek işlem BlueStacks programını yeniden kurmak olacaktır.

10 Haziran 2020 Bycloloup yorumladı
Propecia Hair Loss Treatment For Women  https://abcialisnews.com/ - Cialis Amoxicillin Without Prescriptin  <a href=https://abcialisnews.com/#>cialis coupons</a> Propecia Perilla

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...