Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Bilgisayarımda alt grup oyunlar, uygulamalar, 3. parti yazılımlar vb açılmıyor lütfen yardım

0 beğenilme 0 beğenilmeme
67 gösterim
13 Nisan Yazılım kategorisinde Ceyhun sordu
13 Nisan yeniden gösterildi
Bi gün windows updateyi kapatmaya çalışırken ayarlarını yanlışıkla bozdum ve artık 3. parti yazılımlar alt grup oyunlar açılmıyor açmaya çalıştığım zaman yanıt vermiyor deyip kapanıyorlar galiba windows updateyi kapatırken şöyle yanlış bişeyide kapattım 3. parti yazılım otomatik güncelleme vb gibi bişeydi ismi tam olarak hatırlamıyorum lütfen bildiğiniz yardım edebileceğiniz bişeyse yardım edin.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
13 Nisan efsungokmen (54,890 puan) cevapladı
Windows 'tan ayarlar kısmına girin ve ardından Güncelleştirme & Güvenlik kısmını seçin. Daha sonrasında ise sol tarafta bulunan menülerden Geliştiriciler İçin kısmına tıklayın. Daha sonrasında ise tıkladıktan sonra sağ tarafta gelecek olan seçeneklerden artık dışarıdan yükleme uygulamalarını seçip deneyebilir misiniz ?
14 Nisan Ceyhun yorumladı
Nasıl yani geliştirici özelliklerini kullan kısmına girdim ve orda 3 tane yuvarlar tik gördüm.

1. Yalnızca Windows Mağazası'ndan uygulama yükle.
2.İş yeriniz gibi güvendiğiniz diğer kaynaklardan uygulama yükleyin.
3. Herhangi bir imzalı ve güvenilen uygulama yükleyin ve gelişmiş geliştirme özelliklerini kullanın.

bunların 3 ünüde denedim fakat hala alt grup oyun, uygulamalarım açılmıyor.
14 Nisan efsungokmen (54,890 puan) yorumladı
Açılırken ne gibi hata alıyorsunuz sadece yanıt vermiyor gibi mi bir hata alıyorsunuz ? O zaman güncelleştirmeyi aktif edip bi denermisiniz açılacak mı ?
15 Nisan Ceyhun yorumladı
Alt grup oyun,uygulamaları açmaya çalışırken yanıt vermiyor diyo donup kapanıyorlar bi ara windows updateyi durdurmaya çalışıyordum yanlışıkla 3. parti yazılımları otomatik güncelle diye bişeyide durdurdum galiba onu nasıl açıcağımı vb bilmiyorum nasıl düzelticeğimide windows updatenin bununla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum hem bilgisayarım güncel
16 Nisan efsungokmen (54,890 puan) yorumladı
Sistem geri yüklemeyi deneyin hocam o zaman

255 soru

275 cevap

44 yorum

389 üye

...