Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Snapchat Kurtarma Kodu Nasıl Oluşturulur ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
854 gösterim
21 Eylül 2017 Sosyal Medya kategorisinde Kaan sordu
Snapchat hesabımın çalınmasını istemediğim için arkadaşlarımdan kurtarma kodu denen bir olayı duydum. Bu işin aslı nedir ne yapmam gerekir ? Bana bir yardımcı olur musunuz ? Snapchat kurtarma kodu nasıl oluşturulur ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
21 Eylül 2017 İhsan cevapladı
 
En İyi Cevap

Dostum Snapchat kurtarma kodu oluşturma işlemi için ise yapmanız gereken işlemleri size aşağıda sıralıyorum. Kolayca kurtarma kodunu oluşturabilirsiniz.

  • Snapchat uygulamanız giriş yapınız.
  • Uygulamadan Ayarlar butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekrandan ise Oturum Açma Doğrulaması başlığını seçin.
  • Ardından SMS doğrulama ve Kimlik Doğrulama seçenekleri bulunacaktır.
Bundan sonrasında ise seçim size kalmıştır istediğiniz şekilde kurtarma parolası oluşturabilirsiniz fakat biraz bahsetmek gerekir ise ;
Sms Doğrulaması : Eğer bu seçeneği seçerseniz hesabınızı doğrulamak için telefon numaranıza bir kod yollarlar ve giriş yaparken yada diğer işlemlerde işinizi garantiye alabilirsiniz.
Kimlik Doğrulaması : Bunun için ise telefonuzda Google Authenticator gibi bir kimlik uygulaması yüklü olması gerekir.
Fakat bana kalırsa en mantıklı seçenek sms doğrulamasıdır. Tek kötü bir yanı ise telefonunuz çalındığında erişemezseniz bile gsm operatöründen aynı numarayı çıkarttığınızda erişim sorumunuz çözülecektir.

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...