Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Shift Delete ile Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
880 gösterim
18 Şubat 2018 Windows kategorisinde Aydın sordu
Lütfen bana çok acil shift delete ile silinen dosyaları kurtarma işlemini nasıl yapabileceğimi söyler misiniz ? Yanlışlıkla fotoğraf albümünün birini sildim. Onları geri getirmem gerekir. Hemde Shift Delete tuşu ile sildim lütfen bana yardımcı olun lütfen

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 Şubat 2018 efsungokmen (54,890 puan) cevapladı

Aslına bakarsanız programsız bir şekilde dosyalarınızı geri getirmek için yapacağınız işlem çok basittir. Bilgisayarınızdan geri yükleme kısmını açıp bilgisayarınızın kendisini geri yükleme işlemini başlatmasını bekleyebilirsiniz. Eğer geri yükleme işlemine girdiğinizde sistem geri yükleme noktası oluşturmadıysanız yada istenilen tarihte bir sistem geri yükleme noktası yok ise yapmanız gereken tek bir işlem kalmıştır. Oda dosya kurtarıcı program bulmaktadır.

Bilgisayarımızda shift delete ile silinen dosyalar hemen silinmez. Üzerine bir şeylerin yazılıp silinmesi gerekir. Verileriniz 7 format 'a kadar geri getirilebilir durumdadır. Tek yapmanız gereken işlem dosya kurtarıcı programlar bulmak için az önce mavi ile ilgili olan kısıma tıklayarak indirme sitemiz üzerinden bir dosya kurtarıcı program edinmek olacaktır. İstediğinize uygun olanı seçtikten sonrasında indirin ve bilgisayarını taramasına izin verin. İnanın sildiğiniz dosyaları bulacaktır.

318 soru

342 cevap

49 yorum

515 üye

...