Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Rehberden Silinen Kişi WhatsApp'tan Nasıl Silinir ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18,865 gösterim
8 Eylül 2017 Android Uygulamalar kategorisinde Hüseyin sordu
Genelde şu sorunu yaşıyorum örnek verecek olursam bir kişinin numarasını siliyorum ve ardından ne yaparsam yapayım telefonu yeniden başlatsam bile o kişi WhatsApp'ta kalıyor ne yapmam lazım ?

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül 2017 efsungokmen (55,190 puan) cevapladı

Android cihazlarda genelde numaralar hem WhatsApp kişileri olarak kaydedilmekte hemde SIM' inize yada telefonunuzun hafızasına kayıt olmaktadır. Telefonunuzun rehber ayarlarında görüntülenecek kişiler sadece SIM kişileri ise rehberinizden sildiğiniz kişilerin WhatsApp'ta durması doğal bir durumdur. Fakat görüntülenen kişileri değiştirip WhatsApp kişileri yaptığınızda ve birde o kişinin numarasını oradan silmeniz gerekecektir. Bu işlem telefondan telefona farklılık gösterse bile temel olarak yapacağınız işlem basamakları :

  • Telefonunuzdan rehber kısmına girin.
  • Sağ üst tarafta bulunan üç nokta simgesine ve ayarlar butonuna tıklayın.
  • Görünecek kişiler menüsünden Tüm kişiler seçeneğini seçin.
Artık telefonunuzda ne var ne yok ise görmüş olacaksınız ve o kişinin numarasını silebilirsiniz. Telefonunuzu kapatıp açtığınızda yada WhatsApp üzerinden yenile kısmına girdiğinizde o kişinin silinmiş olduğunu göreceksiniz.
9 Ekim Rickeyblupe yorumladı
Наша компания занимается расскруткой продвижение сайта буржунет совершенно не дорого. В случае, если у вас существует свой бизнес, тогда рано или поздно вы лично осознаете, что без оптимизация и продвижение сайтов сшау вас нет возможности работать дальше. Сейчас фирма, которая подумывают о собственном будущем развитии, должна иметь веб-сайт для seo продвижение сайтов google.  продвижение англоязычного сайта в google- способ, используя который возможно приобретать новых покупателей, и дополнительно получить проценты, с тем чтобы рассказать об наличии вашей собственной производственной компании, её продуктах, функциях. Специализированная международная фирма сделать для вашей фирмы инструмент, с помощью которого вы сможете залучать правильных партнеров, получать прибыль и расти.Продающийся сайт- лицо фирмы, в связи с этим имеет значение, кому вы доверяете создание  своего веб страницы. Мы - команда профи, которые имеют    обширный  практический опыт    конструирования электронную коммерцию с нуля, направления, разработанного  типа. Сотрудники нашей фирмы неизменно действуем по результатом. Международная компания сумеет предоставить всем нашим заказчикам профессиональное сопровождение по доступной антикризисной расценке.Вы можете сделать заказ онлайн-визитку, рекламный сайт. Не сомневайтесь, что ваш портал будет разработан высококлассно, с разными самыми новыми технологиями.
 
 
<a href=https://apistudio.ru>буржунет продвижение сайта</a>
21 Kasım GrantFum yorumladı
Güzellik stüdyosu <a href=https://fwstyle.pro>https://fwstyle.pro</a>
0 beğenilme 0 beğenilmeme
17 Ekim 2019 Писменно сообщаем Вам об одорении решени cevapladı
Thank you

343 soru

369 cevap

276 yorum

1,278 üye

...