Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Rehberden Silinen Kişi WhatsApp'tan Nasıl Silinir ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6,571 gösterim
8 Eylül 2017 Android Uygulamalar kategorisinde Hüseyin sordu
Genelde şu sorunu yaşıyorum örnek verecek olursam bir kişinin numarasını siliyorum ve ardından ne yaparsam yapayım telefonu yeniden başlatsam bile o kişi WhatsApp'ta kalıyor ne yapmam lazım ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Eylül 2017 efsungokmen (54,890 puan) cevapladı

Android cihazlarda genelde numaralar hem WhatsApp kişileri olarak kaydedilmekte hemde SIM' inize yada telefonunuzun hafızasına kayıt olmaktadır. Telefonunuzun rehber ayarlarında görüntülenecek kişiler sadece SIM kişileri ise rehberinizden sildiğiniz kişilerin WhatsApp'ta durması doğal bir durumdur. Fakat görüntülenen kişileri değiştirip WhatsApp kişileri yaptığınızda ve birde o kişinin numarasını oradan silmeniz gerekecektir. Bu işlem telefondan telefona farklılık gösterse bile temel olarak yapacağınız işlem basamakları :

  • Telefonunuzdan rehber kısmına girin.
  • Sağ üst tarafta bulunan üç nokta simgesine ve ayarlar butonuna tıklayın.
  • Görünecek kişiler menüsünden Tüm kişiler seçeneğini seçin.
Artık telefonunuzda ne var ne yok ise görmüş olacaksınız ve o kişinin numarasını silebilirsiniz. Telefonunuzu kapatıp açtığınızda yada WhatsApp üzerinden yenile kısmına girdiğinizde o kişinin silinmiş olduğunu göreceksiniz.

316 soru

336 cevap

49 yorum

483 üye

...