Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Instagram2go virüsü nasıl temizlenir ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
211 gösterim
15 Eylül 2018 Yazılım kategorisinde Berkecan sordu
Bilgisayarıma instagram2go virüsü bulaştığını öğrendim ben bu virüsü nasıl silebilirim en son her hangi bir siteden oyun indirmiştim sanırsam ondan oldu.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
17 Eylül 2018 efsungokmen (55,190 puan) cevapladı
 
En İyi Cevap

Bu virüse büyük ihtimalle her hangi bir crak, oyun indirme sitelerinden bir program yada oyun indirirken bulaşmış olabilirsiniz. Bu virüs sizin bilgisayarınızda ki tarayıcılara bir eklenti olarak kurulacak ve aslına bakarsanız yapmanız gereken tek ve tek işlem tarayıcınızda ki bu eklentileri silmek olacaktır.

Onun haricinde ise başlat çubuğunda yer alan arama kısmına "msconfig" yazarak arama "Sistem Yapılandırılması" başlığı çıkacaktır. Ona tıklayın ve üst menüden "Başlangıcı" seçin. Bu kısımdan ise size ismi anlamsız görünen ve dosya yoluna baktığınızda öyle bir kısım olmayan seçeneği iptal edip o dosya yoluna gidip o dosyaları silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ardında da unutmamak gerekir ki bilgisayarınızdan :

Ücretsiz En İyi Antivirüs Programları

 başlığına tıklayarak hoşunuza gidebilecek bir alanında uzman olan ücretsiz antivirüs programı edinip bilgisayarınızı tam bir tarama yaptırmanızda fayda olacaktır.

8 Mart Lfidys yorumladı
cheap atorvastatin 10mg <a href="https://lipiws.top/">brand atorvastatin 40mg</a> oral atorvastatin 20mg

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...