Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Wordpress Polylang kullanımı

0 beğenilme 0 beğenilmeme
358 gösterim
17 Şubat 2019 WordPress kategorisinde Cihan sordu
17 Şubat 2019 düzenledi
Merhabalar,

Websitemi çok dilli bir hale getirmeye çalışıyorum fakat satın aldığım temada çoklu dil eklentisi bulunmuyor. Wpglobus u kullanmaya çalıştım bir yere kadar çok iyiydi fakat string çevirilerine gelince burada başarısız oldum.
Polylang e gelecek olursak temayı satın aldığım için her sayfayı tekrar tekrar oluşturmam gerekiyor. Sanırım fakat iş string çevirilerine gelince yine elde avuçta tutulacak birşey bulamıyorum. Loco translate ile beraber kullanmaya çalıştım hatta bir kaç çeviriyi de üzerine ekledim Fakat polylang te dilleri gösteremiyorum bu şekilde sanırım polylang'in çalışma mantığı öncelikle o dile ait bir sayfanın oluşması gerekiyor. Peki ben bu sayfaları bir şekilde kopyalama yapabilir miyim?
Yahut önerebileceğiniz başka bir çeviri eklentisi var mı ?

Teşekkürler

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
9 Nisan 2019 FatihSelman (2,280 puan) cevapladı

Polylang üzerinden kopyalama yapabilirmisiniz bilmiyoruz.ücretsiz olan Google Language Translator tavsiye edebiliriz.

8 Mart Hsjbsv yorumladı
atorvastatin 20mg cost <a href="https://lipiws.top/">buy atorvastatin generic</a> buy atorvastatin 20mg without prescription
14 Mart Dzwewj yorumladı
how to buy ciprofloxacin - <a href="https://cipropro.top/gemyambutol/">cheap myambutol 1000mg</a> order amoxiclav for sale

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...