Görüyoruz ki ilk defa bu siteye uğruyorsun. Selam ! Bir sorun varsa buradakilere sorabilir, bir cevaba ihtiyacı olanlara üye olmadan hızlı bir şekilde yardım edebilirsin :)

Shift delete ile sildiğimiz fotoğrafları geri yüklemek istiyoruz. Recover gibi programlar işe yaramadı. Düğün fotoğraflarımız gitti. Lütfen yardımcı olun

0 beğenilme 0 beğenilmeme
256 gösterim
3 Mayıs 2019 Windows kategorisinde misafir sordu
Geri dönüşüm kutusunu da tamamen boşalttık ve düğün fotoğraflarımızı shift delete ile sildik. Kurtarma programları işe yaramadı. Lütfen yardım edin.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Mayıs 2019 FatihSelman (2,280 puan) cevapladı

Aslına bakarsanız programsız bir şekilde dosyalarınızı geri getirmek için yapacağınız işlem çok basittir. Bilgisayarınızdan geri yükleme kısmını açıp bilgisayarınızın kendisini geri yükleme işlemini başlatmasını bekleyebilirsiniz. Eğer geri yükleme işlemine girdiğinizde sistem geri yükleme noktası oluşturmadıysanız yada istenilen tarihte bir sistem geri yükleme noktası yok ise yapmanız gereken tek bir işlem kalmıştır. Oda dosya kurtarıcı program bulmaktadır.

Bilgisayarımızda shift delete ile silinen dosyalar hemen silinmez. Üzerine bir şeylerin yazılıp silinmesi gerekir. Verileriniz 7 format 'a kadar geri getirilebilir durumdadır. Tek yapmanız gereken işlem dosya kurtarıcı programlar bulmak için az önce mavi ile ilgili olan kısıma tıklayarak indirme sitemiz üzerinden bir dosya kurtarıcı program edinmek olacaktır. İstediğinize uygun olanı seçtikten sonrasında indirin ve bilgisayarını taramasına izin verin. İnanın sildiğiniz dosyaları bulacaktır.

352 soru

370 cevap

4,899 yorum

3,170 üye

...